10 DAY YOU CHALLENGE

26. března 2015 v 7:19 | Harley Sheen♦ |  tagyTak, máme den 1. takže vyplním teda těch mých 10 tajemství. :DD Tak jo, snad mě pak lidi nebudou nenávidět. I když co už.

  1. Když se mi někdo líbí tak ho většinou jen pozoruju, protože s ním nechci nic mít, jen chci do detailu vidět jeho činnosti... :D Tak tohle je fakt divný.
  2. Občas "zaspávám" protože nechci jít na plavání, kvůli tomu, že je s klukama, a kvůli tomu, že mám nezkrotné a debilní vlasy. Ugh.
  3. Dokážu mít doopravdy úchylné myšlenky.
  4. Hnusí se mi tato doba, a nemám ráda lidi co se podle ní chovají. (kouří už v 12, sex mají v 13, nosí neustále výstřihy, vycpávají si prsa bůhví čím, a lidi si pak ztěžují že jsou lidi tak hnusný, přitom kdyby se jim naskytl někdo hodný, tak ho něchtěj. .___.)
  5. Nejsem vlastenec, a opravdu nemusím Českou Republiku.
  6. Mám obrovskou fantazii, a "občas" mluvím sama se sebou.
  7. Nechci zestárnout, doopravdy nestojím o tu dobu, když se nebudu moct hnout atd. Prostě... ne.
  8. Kamarádů si vážím více, než sebe. Nebýt jich, nebyla bych tu zrovna moc šťastná, měla jsem psychické problémy, a kamarádi mi pomohli se z nich tak nějak dostat. Pomalu, ale jo.
  9. Málem jsem propadla z matiky. Je pro mě nehorázně těžká, a těžko pochopitelná.
  10. Myslím si, že škola je naprosto zbytečná. Jen nás připravuje na život, který už je dávno za námi, a škola se hodila jen minulé generaci. Jediné co podle mě potřebujete do budoucna jsou jazyky, a internet. Když umíte tohle, plus máte nějaký talent, můžete ho prosadit, a můžete vydělat víc, než kdyby jste měli vyznamenání v každém ročníku. Chce to jen trpělivost, a nevzdávat se, zlepšovat se.
Takže, to bylo deset mých tajemství. Snad se líbily, a něco zajímavýho jste se dozvěděli. *^*

(musela jsem to tu dát. rozesmívá mě ten jake. :'DDDDDD)

BTW.

VIDÍTE TU PODOBU TOHO OBLEČENÍ?
 


Komentáře

1 Matty Matty | 26. března 2015 v 16:57 | Reagovat

Super nápad na článek, někdy v budoucnu, bych chtěl taky napsat něco podobného, ale trošku jiným stylem, jestli by ti to nevadilo... Jinak to s tím oblečením ti závidím, že máš stejnou košili jak má oblíbená postava z oblíbeného seriálu :D

2 Harley Sheen♦ Harley Sheen♦ | Web | 26. března 2015 v 17:00 | Reagovat

[1]:  Já tu košili měla už o Vánocích. :DD Předítm než jsem viděla ten obrázek. ˇ^ˇ
jinak neva samosebou^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama