7 WANTS

31. března 2015 v 0:00 | Harley Sheen♦
7 něčeho, co bych chtěla?:'DD Toho je.
Ale jakože, uskromním se, džea.


  1. Chtěla bych být bohatá. - Všichni říkáte, jak lidem záleží jen na penězích. Ano, je to tak. Bohužel v téhle době jsou peníze pro některé cennější než cokoliv, a peníze se staly postupem času součástí života. Ten kdo říká, že mu na penězech nezáleží, je boháč, nebo lže.
  2. Chtěla bych žít někde úplně jinde. - Až na mé kámoše se mi to tu hnusí. Jak jsem zmínila, nejsem vlastenec, a příjde mi tu vše předražené atd. A navíc je ČR 100 let za opicemi v mnohých případech.
  3. Chtěla bych vlastnit určité lidi ve sklepě. - Myslím že je to dost jasné. Ale neboj se, o tobě se třeba vůbec nemluví.
  4. Chtěla bych vyzkoušet všechno. - Ostatně, když máte peníze, je možný cokoliv. Naprosto. Tímpádem bych mohla vyzkoušet skočit s padákem, zkusit extrémní kolotoče a ještě několik dalších věcí. Prostě si užít života naplno a pořádně. Samozřejmě ne sama, ale s někým.
  5. Chtěla bych být herečka. - Upřímně, strašně moc. Mám dobrou paměť, a baví mě cokoliv hrát. Samozřejmě, bydlela bych asi někde v USA, tak bych se třeba proslavila víc. A navíc by to byla možnost se setkat s dalšími herci. ♥♥♥ :DDD
  6. Chtěla bych, aby si mě lidé pamatovali. - Prostě, jo. Chtěla bych aby si třeba lidé cenili mých dovedností, a mého talentu. Nemusely by to být zrovna filmy nebo seriály ve kterých bych hrála, ale stačilo by mi, kdyby na mě nikdy nezapomněli mí přátelé a tak dál.
  7. Chtěla bych mít dům na pláži. - Kdo by nechtěl co? Ale já se o něj alespoň nebudu muset dělit s Alanem. :'DD

Snad se vám článek líbil, a nezděsili jste se té 3. :'DDD Nemyslím to zcela vážně. Tedy... I kd....
 


Komentáře

1 Pan učitel Pan učitel | Web | 31. března 2015 v 19:00 | Reagovat

Co se týče těch peněz - mně na penězích záleží nejméně a to není lež. Nemohu vůbec s tou poslední větou souhlasit. Neumím si představit, že by mi v mé budoucí práci - v práci učitele - záleželo především na penězích. Dělám to hlavně pro děti a kvůli nim. Na penězích mi záleží tak maximálně, abych měl na jídlo a nájem. Vím, peníze jsou důležité, ale nejsou nejdůležitější... :-).

2 Pan učitel Pan učitel | Web | 1. dubna 2015 v 7:40 | Reagovat

Ještě - to jak jsem říkal abych měl na jídlo a nájem jsem myslel obrazně na důležité věci. Když se ale tak zamyslím, ty zde píšeš, že komu nezáleží na penězích... A tímhle způsobem mi vlastně už na nich nějakou částí záleží, takže za to se omlouvám :-). Myslel jsem to jenom tak, že nepovažuji peníze za to nejdůležitější na světě, no... :-D .

3 Harley Sheen♦ Harley Sheen♦ | Web | 1. dubna 2015 v 10:12 | Reagovat

[2]: No jo. :-D Já je taky nepovažuji za nejdůležitější, ale rozhodně jsou jednou z jedůležitějších součástí života.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama